Plné znění otázky
Chcem sa spýtať, či pani učiteľke v MŠ bez právnej subjektivity poverenej riadením patria všetky príplatky tak ako riaditeľke? Ak učiteľka nastúpi od 1.9., kedy jej možno priznať príplatok za hodnotenie?
Chcem sa spýtať, či pani učiteľke v MŠ bez právnej subjektivity poverenej riadením patria všetky príplatky tak ako riaditeľke? Ak učiteľka nastúpi od 1.9., kedy jej možno priznať príplatok za hodnotenie?